43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Resultat
Bilder
Historia
Segrare
Tidigare år
 
Suomeksi
 
English
 
 
43-kavlens historia - Tidigare årgångar av 43-kavlen
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida
Startlista 43-kavle 2001
Nordic Relay 43-Kavlen
4-5 Augusti 2001

Women D 43 Men H55 Mixed HD60

Men 43

1
Stora Tuna IK
2
Gävle OK
3
Södertälje/Nykvarn OL
4
OK Tyr
5
Rajamäen Rykmentti
6
Andrarums IF
7
Bredaryds SOK
8
OK Orient
9
Boxholm-Mjölby OL
10
Tullinge SK 
11
Turun Metsänkävijät
12
Kouvolan Rasti -72
13
Strängnäs-Malmby OL
14
Bottnaryds IF
15
OK Kåre
16
Helsingin Suunnistajat
17
IFK Lidingö SOK
18
Eskilstunafors OL
19
OK Ravinen
20
IFK Göteborg
21
IK Hakarpspojkarna
22
Alfta-Ösa OK
23
Täby OK
24
Falkenbergs OK
25
OK Orion
26
Delta
27
Hauhon Sisu
28
Dalaportens OL
29
Rastikarhut
30
Leksands OK
31
Hagaby GoIF
32
Nyköpings OK
33
Hyvinkään Rasti
34
OK Hällen
35
Järfälla OK
36
Göteborg-Majorna OK
37
Katrineholms OK/Vingåkers OK
38
Kortesjärven Järvi-Veikot
39
Lillomarka O-lag
40
Saarijärven Pullistus
41
Tullinge SK  2
42
Trollhättans SOK
43
Lammin Säkiä
44
Eräpirkat Mänttä
45
Paimion Rasti
46
Finspångs AIK
47
Liedon Parma
48
Vimmerby OK
49
Lunds OK
50
OK Kolmården
51
Länna IF
52
IFK Moras OK
53
OK Måsen
54
Gotlands Bro OK
55
NAIS/GoIF Tjalve
56
OK Vilse 87
57
Tjällmo-Godegårds OK
58
Nikkari-Jukola Team
59
Rotebro IS
60
Navi
61
Rastivarsat
62
Långhundra IF
63
Suomusjärven SISU
64
Rasti E4
65
Ronneby OK
66
OK Roslagen
67
Akilles OK
68
OK Skogshjortarna
69
Södertälje/Nykvarn OL  2
70
Stora Tuna IK  2
71
Motala AIF OL
72
Snättringe SK
73
Garphyttans IF
74
Angelniemen Ankkuri
75
Suunta Sepot
76
Rasti-Jyry
77
Ankars/Gamleby/Västervik
78
OK Södertörn
79
Nastolan Terä
80
Enebybergs IF
81
Skarpnäcks OL
82
Väsby OK
83
Team HHR Själland
84
OK 77
85
OK Tisaren
86
Eksjö SOK
87
Göteborg-Majorna OK  2
88
Tolered-Utby OL
89
Tarpian Suunta
90
OK Tor
91
Tullinge SK  3
92
OK Eken/Björkfors GoIF
93
Uddevalla OK
94
Ärla IF
95
Helsingör SOK
96
Almby IK
97
Valbo AIF/OK Ödmården
98
Växjö OK
99
Kuusankosken Urheiluseura
100
Värend GN
101
Mynämäen Suunnistajat
102
Ärla IF  2
103
Kalmar OK/SOK Viljan
104
Tisvilde Hegn OK
105
OK Österåker
106
Helsingborgs SOK
107
Kouvolan Rasti -72  2
108
Hirvensalon Heitto
109
Laxå OK/Askersunds OK
110
OK Orion  2
111
Surahammars SOK
Till sidans topp

Women 43

501
Tullinge SK
502
Södertälje/Nykvarn OL
503
Göteborg-Majorna OK
504
Rastikarhut
505
Stora Tuna IK
506
Almby IK  2
507
Eksjö SOK
508
Finspångs AIK  2
509
Gotlands Bro OK
510
Arboga OK
511
Järfälla OK
512
Göteborg-Majorna OK  3
513
Lynx
514
Pargas IF
515
Liedon Parma
516
Helsingin Suunnistajat
517
Hagaby GoIF
518
Hagaby GoIF  2
519
Helsingin Suunnistajat  2
520
OK Tyr
521
Finspångs AIK
522
FK Herkules
523
Tullinge SK  2
524
Strängnäs-Malmby OL
525
KFUM Örebro OK
526
Lunds OK
527
OK 77
528
Långhundra IF
529
Garphyttans IF
530
Göteborg-Majorna OK  2
531
Saarijärven Pullistus
532
Delta
533
Katrineholms OK
534
OK Hällen
535
Suunta Sepot
536
Maarian Mahti
537
OK Skogshjortarna
538
Paimion Rasti
539
Almby IK
540
Navi
541
OK Kolmården
542
Gävle OK
543
OK Kolmården  2
544
OK Kåre
545
OK Tisaren
546
Nyköpings OK
547
Rastikarhut  2
548
NAIS/Skogspojkarna
549
OK Österåker
550
Hauhon Sisu
551
OK Orion
552
Rajamäen Rykmentti
553
Stora Tuna IK  2
554
Suomusjärven SISU
555
Tarpian Suunta
556
Täby OK
557
Visborgs OK
558
Väsby OK
559
Laxå OK
560
Skarpnäcks OL
561
Rasti-Jyry
Till sidans topp

Men 55

301
Liedon Parma
302
Suomusjärven SISU
303
Delta
304
Pihkaniskat/Jyry
305
Leppävaaran Sisu
306
Rastivarsat
307
Mesikämmenet
308
Epilän Esa
309
Rasti-Jyry
310
Eskilstunafors OL
311
Maarian Mahti
312
OK Skogshjortarna
313
Indre Östfold OK
314
Ulricehamns OK
315
Alfta-Ösa OK
316
Boxholm-Mjölby OL
317
Tarpian Suunta
318
Södertälje/Nykvarn OL
319
Degerfors OK
320
Paimion Rasti
321
OK 77
322
Gotlands Bro OK
323
Hauhon Sisu
324
IF Åland
325
Helsingin Suunnistajat
326
IFK Göteborg
327
Järfälla OK
328
Rajamäen Rykmentti
329
Almby IK
330
Järvenpään Palo
331
Karlsbyhedens IK/Svärdsjö IF
332
Turun Metsänkävijät
333
GoIF Tjalve
334
Kjula-Standard OK
335
Akilles OK
336
Kouvolan Rasti -72
337
SOK Viljan
338
Kuusankosken Urheiluseura
339
Hirvensalon Heitto
340
OK Motala
341
Leksands OK
342
Lunds OK
343
Köping-Kolsva OK
344
Nydalens SK
345
OK Bävern
346
OK Eken/Björkfors GoIF
347
OK Hällen
348
OK Roxen
349
Mesikämmenet  2
350
Tullinge SK
351
Ulricehamns OK  2
352
Hallstahammars OK
353
Rastikarhut
354
Maarian Mahti  2
355
Pihkaniskat/Jyry  3
356
Pihkaniskat/Jyry  2
357
OK Kolmården  2
358
Gävle OK
359
Suunta Sepot
360
Helsingin Suunnistajat  2
361
OK Tylöskog
362
Tarpian Suunta  2
363
OK Tjärnen/OK Nalle
364
Nyköpings OK
365
Hagaby GoIF
366
Växjö OK
367
OK Tyr
368
Finspångs AIK
369
Salun Vilpas
370
Indre Östfold OK  2
371
Skarpnäcks OL
372
Skarpnäcks OL  2
373
Svaide Roma SOK
374
Södertälje/Nykvarn OL  2
375
Tisvilde Hegn OK
376
OK Kolmården
377
Tjällmo-Godegårds OK
378
Ankars/Gamleby/Västervik
379
Turun Metsänkävijät  2
380
Rasti-Jyry  2
381
Visborgs OK
Till sidans topp

Mixed 60

201
Björkfors GoIF/Kisa SK  2
202
Liedon Parma
203
Gotlands Bro OK
204
Gävle OK
205
Kjula-Standard OK
206
OK Tor
207
Epilän Esa  2
208
Epilän Esa
209
Hagaby GoIF
210
Södertälje/Nykvarn OL  2
211
Södertälje/Nykvarn OL
212
Köping-Kolsva OK
213
Köping-Kolsva OK  2
214
Linköpings AIK
215
Lunds OK
216
Linköpings AIK  2
217
Istrums SK
218
Järfälla OK
219
Hauhon Sisu
220
Maarian Mahti
221
Växjö OK
222
Paimion Rasti
223
Motala AIF OL
224
Nyköpings OK
225
OK Kolmården
226
OK Kolmården  2
227
OK Kolmården  3
228
OK Eken
229
OK Österåker
230
OK Motala
231
OK Österåker  2
232
OK Österåker  3
233
SOK Viljan
234
Finspångs AIK
235
Tarpian Suunta
236
Tjällmo-Godegårds OK
237
Västerviks OK
238
Salun Vilpas
239
Björkfors GoIF/Kisa SK
240
Västerås SOK
241
Finspångs AIK  2
Till sidans topp
Senast uppdaterad: 2005-01-30, 21:27:30
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift