43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Resultat
Bilder
Historia
Segrare
Tidigare år
 
Suomeksi
 
English
 
 
43-kavlens historia - Tidigare årgångar av 43-kavlen
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida
Campinginformation

I tabellen nedan kan du hitta information över vilka boendeformer er klubb har beställt. Tabellen anger hur många platser ni beställt av de olika sorterna samt i vilket område ni bor. En karta över campingområdet visar var ni campar. Klicka på kartan för att förstora.


Klubb                 Dist   Hv     Cr   Mt  Buss Campingruta nr
Akilles OK            Finl          2             A 1-2
Alfta-Ösa OK            8
Almby IK               12     1                   E 22
Andrarums IF           13     3     1             A 3-6
Angelniemen Ankkuri   Finl                1    1  M 1
Ankars/Gamleby/Västerv 14           1             A 7
Arboga OK              21                 1       M 57
Björkfors GoIF/Kisa SK 23
Bottnaryds IF          14                 1       M 2
Boxholm-Mjölby OL      23           3             A 8-10
Bredaryds SOK          14                 1       M3
Bävern, OK             14
Dacke OK                1           4          1  E 12-15
Dalaportens OL          3           2             A 11-12
Degerfors OK           18
Delta                 Finl          2     1    1  M 6-7
Djerf, OK              18
Eken, OK               23
Eken, OK/Björkfors GoI 23                 1       M 4
Eksjö SOK              14           2             A 13-14
Enebybergs IF          15                 1       M 5
Epilän Esa            Finl
Eräpirkat Mänttä      Finl                1       M 8
Eskilstunafors OL      16                 1       M 55
Espoon Akilles        Finl          1             E 20
Falkenbergs OK          7
Finspångs AIK          23     3                   E 26-28
Garphyttans IF         12     2     1             E 8-10
GoIF Tjalve            23
Gotlands Bro OK         4                 1       M 9
Gävle OK                5           4             A 15-18
Göteborg, IFK           6           2             A 19-20
Göteborg-Majorna OK     6           9             A 21-29
Hagaby GoIF            12           4             A 30-33
Hakarpspojkarna, IK    14                 1       M 10
Hallstahammars OK      21
Hauhon Sisu           Finl                2    1  M 11-12
Helsingborgs SOK       13           2             A 34-35
Helsingin SuunnistajatFinl          6             B 1-6
Helsingör SOK          Dan          1             A 36
Herkules, FK            6
Hestra IF              20           3             B 7-9
Hirvensalon Heitto    Finl                1       M 13
Hyvinkään Rasti       Finl                1       M 14
Hällen, OK             16
Indre Östfold OK      Norg
Istrums SK             20
Järfälla OK            15           4             B 10-13
Järvenpään Palo       Finl
Jönköpings OK          14           3             E 17-19
Kalmar OK/SOK Viljan   14           3             B 14-16
Karlsbyhedens IK/Svärd  3
Katrineholms OK        16                 1       M 15
Katrineholms OK/Vingåk 16
KFUM Örebro OK         12           1             E 16
Kjula-Standard OK      16
Kolmården, OK          23
Kortesjärven Järvi-VeiFinl                1       M 16
Kouvolan Rasti -72    Finl                2    1  M 17-18
Kristinehamns OK
Kuusankosken UrheiluseFinl          1          1  F 17
Kåre, OK                3           2             C 1-2
Köping-Kolsva OK       21
Lammin Säkiä          Finl
Laxå OK                12
Laxå OK/Askersunds OK  12     2                   E 24-25
Leksands OK             3                 1       M 19
Leppävaaran Sisu      Finl
Lidingö SOK, IFK       15                 1       M 20
Liedon Parma          Finl                1    1  M 21
Lillomarka O-lag      Norg                2    1  M 22-23
Linköpings AIK         23
Lunds OK               13           3             C 3-5
Lynx                  Finl          1             F 16
Långhundra IF          17           2             C 6-7
Länna IF               17                 1       M 24
Maarian Mahti         Finl                1       M 25
Mesikämmenet          Finl          2             F 14-15
Milan OK               12
Moras OK, IFK           3
Motala AIF OL          23
Motala, OK             23
Mynämäen Suunnistajat Finl          1             F 13
Måsen, OK              16
NAIS/GoIF Tjalve       23
NAIS/Skogspojkarna     23
Nastolan Terä         Finl                1       M 26
Navi                  Finl                1       M 27
Nikkari-Jukola Team   Finl          2          1  F 11-12
Njudung, OK            14
Nydalens SK           Norg          1             A 37
Nyköpings OK           16
OK 77                 Finl          5             F 6-10
Orient, OK            Finl                1       M 28
Orion, OK               1           3             C 8-10
Paimion Rasti         Finl          5             F 1-5
Pargas IF             Finl
Pihkaniskat           Finl          1     1       M 30-30b
Rajamäen Rykmentti    Finl                2    1  M 31-32
Rasti E4              Finl          1             E 1
Rasti-Jyry            Finl                1    1  M 56
Rastikarhut           Finl                3    1  M 33-35
Rasti-Kurikka         Finl          1             E 21
Rastivarsat           Finl                1    1  M 36
Ravinen, OK            15                 1       M 37
Ronneby OK              1     1     2             C 11-13
Roslagen, OK           17     1     1             C 14-15
Rotebro IS             15                 1       M 38
Roxen, OK              23
Saarijärven Pullistus Finl                3    1  M 39-41
Salun Vilpas          Finl          1             E 2
Skarpnäcks OL          15           4             D 1-4
Skogshjortarna, OK     20     2     3             D 5-9
Snättringe SK          15                 1       M 42
Stora Tuna IK           3     5                   D 10-14
Strängnäs-Malmby OL    16                 1       M 43
Suomusjärven SISU     Finl          1          1  E 11
Surahammars SOK        21                 1       M 44
Suunta Sepot          Finl          5             E 3-7
Svaide Roma SOK         4
Söder SOL              15
Södertälje/Nykvarn OL  16
Södertörn, OK          15                 1       M 45
Tarpian Suunta        Finl                1       M 46
Team HHR Själland      Dan          2             C 16-17
Tisaren, OK            12
Tisvilde Hegn OK       Dan          1             B 17
Tjällmo-Godegårds OK   23
Tjärnen, OK/OK Nalle   16
Tolered-Utby OL         6                 1       M 47
Tor, OK                16           1             D 15
Trollhättans SOK       20           2             D 16-17
Tullinge SK            15           10    1       E 29-40
Turun Metsänkävijät   Finl                1       M 48
Turun Suunninstajat   Finl
Tylöskog, OK           12
Tyr, OK                18                 2       M 49-50
Täby OK                15     1     3             D 18-21
Uddevalla OK            2                 1       M 51
Ulricehamns OK         20
Valbo AIF/OK Ödmården   5                 1       M 52
Viljan, SOK            14
Vilse, OK 87            1     3     2             D 22-26
Vimmerby OK            14                 1       M 53
Visborgs OK             4
Värend GN              14           1             D 27
Väsby OK               15
Västerviks OK          14
Västerås SOK           21
Växjö OK               14                 1       M 54
Åland, IF             Finl
Älvsjö-Örby, OK        15
Ärla IF                16           4             D 28-31
Österåker, OK          15           1             D 32

154                          24    136   56   15
Senast uppdaterad: 2005-03-05, 20:55:14
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift