43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Resultat
Bilder
Historia
Segrare
Tidigare år
 
Suomeksi
 
English
 
 
43-kavlens historia - Tidigare årgångar av 43-kavlen
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida
Fördelning av campingplatser område A - I område J - Q

Frågor rörande camping skickas till susanne.wetterhall@telia.com eller 43kavle@lok.se.

Klubbnamn

Nat

Buss

Husv

Tält7x7

Ruta nr

Akilles OK

FIN

0

0

1

B24

Arboga OK

SWE

0

0

2

M1-2

Björkfors GoIF/Kisa SK

SWE

0

0

1

L5

Boxholm-Mjölby OL

SWE

0

0

2

M4-5

Bredaryds SOK

SWE

0

0

1

M3

Dalaportens OL

SWE

0

0

5

I 1-5

Delta

FIN

1

0

4

A22-23 B22-23

Eiker OL

NOR

0

0

2

C21-22

Eksjö SOK

SWE

0

0

1

P10

Enebybergs IF

SWE

0

0

3

J6-8

ERÄPIRKAT, MÄNTTÄ

FIN

1

0

1

A21

Espoon Akilles

FIN

0

0

1

B21

Finspångs AIK

SWE

0

3

1

E11-14

FK Herkules

SWE

0

0

3

K6-8

Forsa OK

SWE

1

0

2

L6-7

Garphyttans IF

SWE

0

3

0

H1-3

Gotlands Bro OK

SWE

0

0

1

L8

GÄVLE OK

SWE

0

0

2

L9-10

Göteborg-Majorna OK

SWE

0

0

6

J1-3 K1-3

Hagaby GoIF

SWE

0

4

0

E7-10

Halden Skiklubb

NOR

0

0

2

D21-22

Hauhon Sisu

FIN

1

0

2

A19-20

Helsingborgs SOK

SWE

0

0

1

M6

Helsingin Suunnistajat

FIN

1

0

5

A16-18 B17-18

Hestra IF

SWE

0

0

2

M7-8

Hiisirasti

FIN

1

0

0

 

Hirvensalon Heitto

FIN

0

0

2

B19-20

Hyvinkään Rasti

FIN

0

0

1

B16

Hämeenlinnan Suunnistajat

FIN

1

0

3

A13-15

ifk lidingö sok

SWE

0

0

2

M9-10

IK Hakarpspojkarna

SWE

0

0

2

M11-12

IK-Tjelvar/ IF Hansa-Hoburg

SWE

0

0

1

M13

Järfälla OK

SWE

0

0

5

I 6-10

Jönköpings OK

SWE

0

0

3

J13-15

Kalevan Rasti

FIN

0

0

1

 

Kangasala SK

FIN

1

0

2

B14-15

Katrineholms OK/Vingåkers OK/ Regna IF

SWE

0

0

2

M14-15

Keravan Urheilijat

FIN

1

0

1

B13

Kolbotn & Skimt O-lag

NOR

0

0

2

C23-24

Kortesjärven Järvi-Veikot

FIN

0

0

1

A12

Kouvolan Rasti -72

FIN

1

0

2

B11-12

Laxå OK

SWE

0

0

2

F12-13

Leksands OK

SWE

0

0

2

L13-14

Leppävaaran Sisu

FIN

0

0

1

A11

Liedon Parma

FIN

1

0

2

A9-10

Lillomarka O-lag

NOR

1

0

2

D23-24

LYNX

FIN

0

0

3

A6-8

Långhundra IF

SWE

0

2

2

F1-4

Länsi-Lavian Loiske

FIN

0

0

1

B10

Løten o-lag

NOR

1

0

2

C25 D25

Maarian Mahti

FIN

1

0

1

E2

Mesikämmenet

FIN

0

1

2

A24-25 B25

Motala AIF OL

SWE

0

2

0

F5-6

Mynämäen Suunnistajat

FIN

1

0

1

B9

Nastolan Terä

FIN

1

0

2

B7-8

Navi

FIN

0

0

1

B6

Nydalens Skiklub

NOR

0

0

3

D18-20

Nässjö OK

SWE

0

0

1

L15

OK Bävern

SWE

0

1

0

E15

OK Dacke

SWE

1

0

2

N1-2

OK Djerf

SWE

0

3

0

F7-9

OK Kåre

SWE

0

0

2

N3-4

OK Milan

SWE

0

1

1

F10-11

OK Orient

FIN

0

0

2

A4-5

OK Orion

SWE

0

0

2

O1-2

OK Raseborg

FIN

0

0

1

B5

OK Ravinen

SWE

0

0

4

J4-5 K4-5

OK Roskilde

DAN

0

0

2

D16-17

OK Roslagen

SWE

0

1

1

G6 H4

OK Skogshjortarna

SWE

0

4

0

E16-19

OK Södertörn

SWE

0

0

1

N5

OK Tor

SWE

0

1

0

H7

OK Tyr, Karlstad

SWE

0

0

4

J9-10 K9-10

OK Vilse 87

SWE

0

2

3

G1-5

OK77

FIN

0

0

8

C1-4 D1-4

OL Vallset/Stange

NOR

0

0

1

C20

Paimion Rasti

FIN

0

0

5

A1-3 B1-2

PIHKANISKAT

FIN

1

0

3

C6-8

Piikkiön Kehitys

FIN

0

0

1

 

Rajamäen Rykmentti

FIN

1

0

3

D6-8

Rasti E4

FIN

1

0

1

E3

Rasti-Jyry

FIN

1

0

2

B3-4

Rastikarhut

FIN

1

0

4

C9-10 D9-10

Rasti-Kurikka

FIN

1

0

1

C5

Rastivarsat

FIN

1

0

1

D5

Rånäs OK

SWE

0

0

1

O3

Saarijärven Pullistus

FIN

0

0

2

D11-12

Salon Viesti

EST

0

0

1

E1

Salon Vilpas

FIN

0

0

1

C11

Skarpnäcks OL

SWE

0

4

0

G7-8 H5-6

Snättringe SK

SWE

0

0

1

O4

SOK Viljan

SWE

0

0

2

N6-7

Solna OK

SWE

0

0

1

O5

SS Raisu Lumous

FIN

0

0

1

C12

Stora Tuna IK

SWE

0

0

4

J11-12 K11-12

Sundsvalls OK

SWE

0

0

3

K13-15

Suomusjärven Sisu

FIN

1

0

1

C13

Suunta-Sepot

FIN

0

0

2

C14-15

Sävedalens AIK

SWE

0

0

2

O6-7

Tarpian Suunta

FIN

1

0

2

D13-14

Tisvilde Hegn OK

DAN

0

0

1

D15

Tolered-Utby OL

SWE

0

0

1

N8

Trollhättans SOK

SWE

0

0

1

O8

Tullinge SK

SWE

0

3

10

G9-15 H8-13

Turun Metsänkävijät

FIN

0

0

2

C16-17

Turun Suunnistajat

FIN

0

0

2

C18-19

Täby OK

SWE

0

0

4

L1-4

Vallentuna/Össeby OL

SWE

0

0

1

N9

Vimmerby OK

SWE

0

0

1

O9

Värend GN

SWE

0

0

1

O10

VÄXJÖ OK

SWE

0

0

1

N10

ÄRLA IF

SWE

0

0

2

L11-12

Summa 110 av 147 anmälda klubbar

 

26

37

213

 

 

Senast uppdaterad: 2005-03-05, 20:48:36
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift