43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Resultat
Bilder
Historia
Segrare
Tidigare år
 
Suomeksi
 
English
 
 
43-kavlens historia - Tidigare årgångar av 43-kavlen
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida
43-Kavlen 2002 söndag - Startlista
43-Kavlen 2002 söndagsö 2002-07-28 22:03
Startlistaskapad av OS2002 Sverige © Stephan Krämer 2002

  Stnr Lag                                          


H43  (140)        Start: 1:00      

     1 OK Orion                                     
     2 Tullinge SK 1                                
     3 Stora Tuna IK 1                              
     4 OK77 1                                       
     5 OK Ravinen 1                                 
     6 GÄVLE OK                                     
     7 Bredaryds SOK                                
     8 Hagaby GoIF                                  
     9 Dalaportens OL                               
    10 Täby OK 1                                    
    11 Göteborg-Majorna OK 1                        
    12 Rasti-Kurikka                                
    13 Leksands OK                                  
    14 Boxholm-Mjölby OL                            
    15 ÄRLA IF                                      
    16 Söders SOL - Tyresö 1                        
    17 OK Kåre                                      
    18 Helsingin Suunnistajat                       
    19 OK Roslagen                                  
    20 Rajamäen Rykmentti                           
    21 Rastikarhut                                  
    22 OK Österåker                                 
    23 Trollhättans SOK                             
    24 Hauhon Sisu                                  
    25 Alfta-ÖSA OK                                 
    26 Turun Metsänkävijät                          
    27 Akilles OK                                   
    28 Järfälla OK                                  
    29 OK Bävern                                    
    30 Tullinge SK 2                                
    31 IK Hakarpspojkarna 1                         
    32 Suomusjärven Sisu                            
    33 Hyvinkään Rasti                              
    34 Liedon Parma                                 
    35 Lammin Säkiä                                 
    36 Delta                                        
    37 OK Djerf                                     
    38 Saarijärven Pullistus                        
    39 Finspångs AIK                                
    40 Eiker OL                                     
    41 Södertälje/Nykvarn Orientering 1             
    42 Jönköpings OK                                
    43 Arboga OK/Köping-Kolsva OK                   
    44 OK Vilse 87                                  
    45 Forsa OK                                     
    46 Garphyttans IF                               
    47 Halden Skiklubb                              
    48 Tolered-Utby OL                              
    49 OK Skogshjortarna                            
    50 Enebybergs IF                                
    51 OK Tor                                       
    52 Väsby OK                                     
    53 Gotlands Bro OK                              
    54 Tarpian Suunta                               
    55 ERÄPIRKAT, MÄNTTÄ                            
    56 Tullinge SK 3                                
    57 Norrköpings AIS/GoIF Tjalve                  
    58 VÄXJÖ OK                                     
    59 Värend GN                                    
    60 Nastolan Terä 1                              
    61 FK Herkules                                  
    62 Hestra IF                                    
    63 OK Tisaren 1                                 
    64 Navi                                         
    65 Katrineholms OK/Vingåkers OK/                
    66 Rastivarsat                                  
    67 Hiisirasti                                   
    68 OK Dacke                                     
    69 Solna OK                                     
    70 Hirvensalon Heitto                           
    71 Björkfors GoIF/Kisa SK                       
    72 Hämeenlinnan Suunnistajat 1                  
    73 OK Måsen                                     
    74 Skarpnäcks OL                                
    75 OK Kolmården                                 
    76 Keravan Urheilijat                           
    77 Långhundra IF                                
    78 Kolbotn & Skimt O-lag                        
    79 PIHKANISKAT                                  
    80 Kouvolan Rasti -72                           
    81 Kortesjärven Järvi-Veikot                    
    82 Mynämäen Suunnistajat                        
    83 Laxå OK/Askersunds OK                        
    84 ifk lidingö sok                              
    85 Lillomarka O-lag                             
    86 LYNX                                         
    87 Helsingborgs SOK                             
    88 Länsi-Lavian Loiske                          
    89 Løten o-lag                                  
    90 OK Milan                                     
    91 Motala AIF OL                                
    92 Nydalens Skiklub 1                           
    93 Nässjö OK                                    
    94 OK Orient                                    
    95 SS Raisu Lumous                              
    96 OK Raseborg                                  
    97 OK Roskilde                                  
    98 OK Roxen                                     
    99 Rånäs OK                                     
   100 Salon Viesti                                 
   101 Snättringe SK                                
   102 Sundsvalls OK                                
   103 Sävedalens AIK                               
   104 OK Södertörn                                 
   105 Tampereen Pyrintö                            
   106 Tisvilde Hegn OK                             
   107 Tjällmo-Godegård OK                          
   108 OK Torfinn                                   
   109 Turun Suunnistajat                           
   110 OK Tyr, Karlstad                             
   111 Vallentuna/Össeby OL                         
   112 OL Vallset/Stange                            
   113 SOK Viljan                                   
   114 Vimmerby OK                                  
   115 OK77 2                                       
   116 IK Hakarpspojkarna 2                         
   117 Hämeenlinnan Suunnistajat 2                  
   118 Nastolan Terä 2                              
   119 Nydalens Skiklub 2                           
   120 OK Ravinen 2                                 
   121 Stora Tuna IK 2                              
   122 Söders SOL - Tyresö 2                        
   123 Södertälje/Nykvarn Orientering 2             
   124 OK Tisaren 2                                 
   125 Eksjö SOK                                    
   126 Rasti E4                                     
   127 IK Gandvik/Lidk.VSK/OK Klyftam               
   128 Kalevan Rasti                                
   129 Angelniemen Ankkuri                          
   130 KFUM Örebro OL                               
   131 Täby OK 2                                    
   132 IF Hagen                                     
   133 Göteborg-Majorna OK 2                        
   134 OK Enen                                      
   135 Vakant                                       
   136 Vakant                                       
   137 Vakant                                       
   138 Vakant                                       
   139 Vakant                                       
   140 Vakant                                       



Senast uppdaterad: 2005-01-30, 21:35:06
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift