43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Resultat
Bilder
Historia
Segrare
Tidigare år
 
Suomeksi
 
English
 
 
43-kavlens historia - Tidigare årgångar av 43-kavlen
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida
43-kavlen 2003 - Startlista
43-kavlen 2003ti 2003-07-29 14:40
Startlistaskapad av OS2002 Sverige © Stephan Krämer 2002

     Stnr      Lag                                          


D43  (85)         Start: 15:05:00  

      501      Tullinge SK 1                                
      502      Angelniemen Ankkuri                          
      503      Stora Tuna Ik                                
      504      Nydalens SK 1                                
      505      Södertälje/Nykvarn Orientering 1             
      506      Arboga OK                                    
      507      Hagaby Goif                                  
      508      LYNX 1                                       
      509      Björkfors GoIF/Kisa SK                       
      510      OK Dacke                                     
      511      OK Tyr, Karlstad 1                           
      512      Tullinge SK 2                                
      513      Finspångs SOK                                
      514      Göteborg-Majorna OK 1                        
      515      Espoon Suunta 1                              
      516      IK Hakarpspojkarna                           
      517      GÄVLE OK                                     
      518      Tampereen Pyrintö                            
      519      Liedon Parma                                 
      520      Västra Nylands Orientering                   
      521      OK Vilse 87                                  
      522      Halmstad OK                                  
      523      Täby OK                                      
      524      Lunds OK                                     
      525      Kils OK                                      
      526      OK Klemmingen                                
      527      Garphyttans IF/OK Alferna                    
      528      Lindebygdens OK                              
      529      Nydalens SK 2                                
      530      OK Kåre                                      
      531      Laxå ok                                      
      532      Solna OK                                     
      533      OK Skogshjortarna                            
      534      Göteborg-Majorna OK 2                        
      535      Leksands OK 1                                
      536      Nyköpings  ok                                
      537      Almby IK                                     
      538      Norrköpings AIS                              
      539      Hämeenlinnan Suunnistajat                    
      540      MAARIAN MAHTI                                
      541      Pihkaniskat                                  
      542      Rasti-Jyry                                   
      543      Suomusjärven Sisu                            
      544      OK Södertörn                                 
      545      OK Tisaren                                   
      546      OK Hällen                                    
      547      LYNX 2/TR                                    
      548      OK77                                         
      549      OK Roxen                                     
      550      OK Kolmården                                 
      551      Tidaholms SOK Sisu                           
      552      Trollhättans SOK                             
      553      Hauhon Sisu                                  
      554      Turebergs IF                                 
      555      Suunta-Sepot                                 
      556      VÄXJÖ OK                                     
      557      Motala AIF OL                                
      558      KFUM Örebro Orientering                      
      559      Espoon Suunta 2                              
      560      Paimion Rasti                                
      561      Leksands OK 2                                
      562      OK Österåker                                 
      563      OK Tyr, Karlstad 2                           
      564      Tarpian Suunta                               
      565      Göteborg-Majorna OK 3                        
      566      Kangasala SK                                 
      567      Nittedal OL                                  
      568      Svaide/Roma/Garda/Gotlands Bro               
      569      Lahden Suunnistajat -37                      
      570      Söders SOL - Tyresö                          
      571      Södertälje/Nykvarn Orientering 2             
      572      Kvarnsvedens GoIF OK                         
      573      Rastikarhut                                  
      574      Tjällmo-Godegårds OK                         
      575      Visborgs OK                                  
      576      Nydalens SK 3                                
      577      Bredaryds SOK                                
      578      Ärla IF                                      
      579      Eksjö SOK                                    
      580      Vakant                                       
      581      Vakant                                       
      582      Vakant                                       
      583      Vakant                                       
      584      Vakant                                       
      585      Vakant                                       



Senast uppdaterad: 2005-01-30, 21:44:32
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift