43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Klubbinfo
Börja orientera
Arrangemang
Internt
Senior och junior
Ungdom
Veteranerna
Länkar
Dokumentation
Administration
Om www.lok.se
Öppet forum
Övrigt
 
 
Innehåll
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida

Startlista


HD60  (50)         Start: 13:15:00   

   201 Suomusjärven Sisu 1                       
   202 Maarian Mahti 1                           
   203 Suunta-Sepot                              
   204 IFK Hedemora OK                           
   205 Paimion Rasti                             
   206 Suomusjärven Sisu 2                       
   207 OK Klemmingen                             
   208 OK Roxen 1                                
   209 OK Kolmården 1                            
   210 OK Skogshjortarna                         
   211 Järfälla OK                               
   212 OK Roxen 2                                
   213 OK Kolmården 2                            
   214 Hirvensalon Heitto                        
   215 Vakka-Rasti                               
   216 OK Denseln 1                              
   217 Södertälje Nykvarn Orientering            
   218 Motala AIF OL                             
   219 OK Kolmården 3                            
   220 Skarpnäcks OL                             
   221 OK Motala 1                               
   222 OK Kolmården 4                            
   223 Maarian Mahti 2                           
   224 Haninge SOK                               
   225 Maarian Mahti 3                           
   226 MS-Parma 1                                
   227 Björkfors GOIF/Kisa SK                    
   228 Björkfors GOIF/OK Eken                    
   229 Björkfors GOIF/OK Eken/OK Dens            
   230 BKOK                                      
   231 Eskilstuna OL                             
   232 Köping-Kolsva OK 1                        
   233 Köping-Kolsva OK 2                        
   234 MS-Parma 2                                
   235 OK Denseln 2                              
   236 OK Djerf                                  
   237 OK Motala 2                               
   238 OK Njudung                                
   239 OK Tisaren                                
   240 OK Tyr                                    
   241 Pihkaniskat 1                             
   242 Pihkaniskat 2                             
   243 Pihkaniskat 3                             
   244 Sundbybergs IK                            
   245 Suomusjärven Sisu 3                       
   246 Tampereen Pyrintö                         
   247 Täby OK                                   
   248 Länsi-Uudenmaan Suunnistajat              
   249 OK Alferna                                
   250 OK Roxen 3                                



D43  (55)          Start: 15:00:00   

   501 Södertälje Nykvarn Orientering 1          
   502 Eksjö SOK                                 
   503 Tullinge SK 1                             
   504 Espoon Suunta 1                           
   505 Tullinge SK 2                             
   506 Helsingin Suunnistajat 1                  
   507 Söders SOL Tyresö                         
   508 Almby IK                                  
   509 Växjö OK 1                                
   510 Tampereen Pyrintö                         
   511 Göteborg-Majorna OK 1                     
   512 Turebergs IF                              
   513 MS-Parma                                  
   514 Helsingin Suunnistajat 2                  
   515 Göteborg-Majorna OK 2                     
   516 Garphyttans IF                            
   517 Svaide-Roma SOK                           
   518 NAI                                       
   519 OK Kolmården                              
   520 Espoon Suunta 2                           
   521 Kils OK                                   
   522 OK Tyr                                    
   523 OK77 1                                    
   524 Motala AIF OL                             
   525 Vimmerby OK                               
   526 Göteborg-Majorna OK 3                     
   527 Nyköpings OK                              
   528 OK77 2                                    
   529 Paimion Rasti                             
   530 Pihkaniskat                               
   531 Boxholm-Mjölby OL                         
   532 OK Roxen                                  
   533 Södertälje Nykvarn Orientering 2          
   534 Borgenströmin likat                       
   535 Bredaryds SOK/OK Stigen                   
   536 Gustavsbergs IF OK                        
   537 Hagaby GoIF                               
   538 Hiisirasti                                
   539 Karkki-Rasti                              
   540 Nydalens Skiklub 1                        
   541 Nydalens Skiklub 2                        
   542 OK Dacke                                  
   543 OK Roslagen                               
   544 OK Södertörn                              
   545 Rastivarsat                               
   546 Rotebro IS OK                             
   547 Skarpnäcks OL                             
   548 Skogspojkarnas OK/Norrköpings             
   549 SOK Aneby                                 
   550 Tjällmo-Godegårds OK                      
   551 Trollhättans SOK                          
   552 Täby OK                                   
   553 FK Herkules                               
   554 Västvärmlands OK                          
   555 Växjö OK 2                                



H55  (60)          Start: 15:30:00   

   301 IFK Moras OK                              
   302 Turun Metsänkävijät 1                     
   303 Helsingin Suunnistajat 1                  
   304 Piikkiön Kehitys/RastiPiikkiö             
   305 Tjällmo-Godegårds OK 1                    
   306 Tullinge SK 1                             
   307 Pihkaniskat 1                             
   308 Boxholm-Mjölby OL 1                       
   309 tarpian suunta                            
   310 Indre Østfold OK                          
   311 IF Åland                                  
   312 OK Djerf                                  
   313 Paimion Rasti                             
   314 Björkfors GOIF/OK Eken                    
   315 Hirvensalon Heitto                        
   316 Täby OK 1                                 
   317 Turun Metsänkävijät 2                     
   318 Turun Suunnistajat                        
   319 OK Roxen                                  
   320 OK Kolmården                              
   321 Kouvolan Rasti-72                         
   322 Pihkaniskat 2                             
   323 Almby IK                                  
   324 OK77                                      
   325 Gotlands Bro OK                           
   326 Suomusjärven Sisu 1                       
   327 OK Tylöskog                               
   328 Tumba-Mälarhöjden OK                      
   329 SOK Viljan                                
   330 Sundbybergs IK                            
   331 Enebybergs IF                             
   332 Maarian Mahti                             
   333 NAI                                       
   334 Skarpnäcks OL                             
   335 Suomusjärven Sisu 2                       
   336 Tjällmo-Godegårds OK 2                    
   337 Akilles OK                                
   338 Ankarsrums OK                             
   339 BKOK 1                                    
   340 BKOK 2                                    
   341 Boxholm-Mjölby OL 2                       
   342 Delta                                     
   343 Helsingin Suunnistajat 2                  
   344 Hiisirasti                                
   345 Løten o-lag                               
   346 Nydalens Skiklub                          
   347 Ockelbo OK                                
   348 OK Dacke                                  
   349 OK Motala                                 
   350 OK Skogshjortarna                         
   351 Rastivarsat                               
   353 Ronneby OK                                
   354 Suunta-Sepot                              
   355 Tjällmo-Godegårds OK 3                    
   356 Tullinge SK 2                             
   357 Turun Visat                               
   358 Täby OK 2                                 
   359 Söders SOL Tyresö                         
   360 OK Södertörn/Järla IF OK                  
   361 IK Tjelvar/Visby IF Gute/KA 3             



H43  (75)          Start: 01:00:00    

     1 Tullinge SK 1                             
     2 IK Hakarpspojkarna 1                      
     3 OK Tyr 1                                  
     4 Södertälje Nykvarn Orientering            
     5 Navi                                      
     6 OK77 1                                    
     7 Espoon Suunta                             
     8 Söders SOL Tyresö                         
     9 Angelniemen Ankkuri                       
    10 OK Roxen                                  
    11 IK Hakarpspojkarna 2                      
    12 Helsingin Suunnistajat                    
    13 Gotlands Bro OK                           
    14 Motala AIF OL                             
    15 Lillomarka o-lag                          
    16 Göteborg-Majorna OK 1                     
    17 Täby OK                                   
    18 Växjö OK                                  
    19 OK Kolmården                              
    20 Kils OK                                   
    21 Trollhättans SOK                          
    22 Vallentuna-Össeby OL                      
    23 Malungs OK Skogsmårdarna                  
    24 Snättringe SK                             
    25 Tullinge SK 2                             
    26 OK Denseln                                
    27 Eksjö SOK                                 
    28 SOK Aneby                                 
    29 Boxholm-Mjölby OL                         
    30 Järfälla OK                               
    31 Göteborg-Majorna OK 2                     
    32 OK Ravinen 1                              
    33 OK77 2                                    
    34 Mäntsälän Urheilijat                      
    35 NAI                                       
    36 Kungälvs OK                               
    37 Akilles OK                                
    38 Skarpnäcks OL                             
    39 Rotebro IS OK                             
    40 ASS Raisu Lumous 1                        
    41 Hästveda OK                               
    42 OK Kåre                                   
    43 OK Motala                                 
    44 OK Ravinen 2                              
    45 OK Roslagen                               
    46 Pälkäneen Lukko                           
    47 Rastivarsat 1                             
    48 Rastivarsat 2                             
    49 Skattkärrs IF                             
    50 Ärla IF                                   
    51 ASS Raisu Lumous 2                        
    52 Bredaryds SOK                             
    53 Eskilstuna OL                             
    54 Hagaby GoIF                               
    55 IFK Enskede                               
    56 IK Vista/Grännabygdens OK                 
    57 Joutsenon Kullervo                        
    58 Markbygden                                
    59 MS-Parma                                  
    60 Nydalens Skiklub 1                        
    61 Nydalens Skiklub 2                        
    62 OK Dacke                                  
    63 OK Djerf                                  
    64 OK Moss                                   
    65 OK Södertörn                              
    66 OK Tisaren                                
    67 OK Tranan                                 
    68 OK Tyr 2                                  
    69 Rasti-Kurikka                             
    70 Sundsvalls OK                             
    71 Tumba-Mälarhöjden OK                      
    72 Turun Metsänkävijät                       
    73 Valbo Allmänna IF/Ockelbo OK/O            
    74 Vimmerby OK                               
    75 Kalmar OK/Västerviks OK                   



Senast uppdaterad: 2006-07-31, 19:31:08
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift