43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Klubbinfo
Börja orientera
Arrangemang
Internt
Senior och junior
Ungdom
Veteranerna
Länkar
Dokumentation
Administration
Om www.lok.se
Öppet forum
Övrigt
 
 
Innehåll
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida
43-kavlen 2007fr 2007-08-03 17:26
Startlistaskapad av OS2003 Sverige © Stephan Kraemer 2005

Startnr Lag                                          


HD60  (61)       Start: 13:15:00 

   201 MS Parma 1                                   
   202 IFK Hedemora OK                              
   203 Maarian Mahti 1                              
   204 Vakka-Rasti                                  
   205 Suomusjärven Sisu 1                          
   206 OK Roxen 1                                   
   207 Sundbybergs IK                               
   208 Hirvensalon Heitto                           
   209 Suunta Sepot                                 
   210 MS Parma 2                                   
   211 Suomusjärven Sisu 2                          
   212 Paimion Rasti 1                              
   213 Täby OK                                      
   214 OK Djerf                                     
   215 Pihkaniskat 1                                
   216 Maarian Mahti 2                              
   217 OK Klemmingen                                
   218 OK Kolmården 1                               
   219 OK Denseln 1                                 
   220 Södertälje-Nykvarn OF                        
   221 Pihkaniskat 2                                
   222 Suomusjärven Sisu 3                          
   223 OK Roxen 2                                   
   224 OK Tisaren                                   
   225 OK Denseln 2                                 
   226 Maarian Mahti 3                              
   227 OK Kolmården 2                               
   228 OK Kolmården 3                               
   229 OK Motala 1                                  
   230 OK Motala 2                                  
   231 Finspångs SOK 1                              
   232 Finspångs SOK 2                              
   233 Finspångs SOK 3                              
   234 Helsingin Suunnistajat                       
   235 Hiisirasti                                   
   236 Hämeenlinnan Suunnistajat 1                  
   237 Hämeenlinnan Suunnistajat 2                  
   238 Hämeenlinnan Suunnistajat 3                  
   239 Järfälla OK                                  
   240 Köping-Kolsva OK 1                           
   241 Köping-Kolsva OK 2                           
   242 Köping-Kolsva OK 3                           
   243 L-US Team                                    
   244 Maarian Mahti 4                              
   245 Maarian Mahti 5                              
   246 MS Parma 3                                   
   247 MS Parma 4                                   
   248 OK Grip Mariefred/Åkers IF                   
   249 OK Roxen 3                                   
   250 Paimion Rasti 2                              
   251 Pihkaniskat 3                                
   252 Ronneby OK                                   
   253 SOK Viljan                                   
   254 Tullinge SK                                  
   255 Turun Suunnistajat 1                         
   256 Turun Suunnistajat 2                         
   257 Turun Suunnistajat 3                         
   258 Visborgs OK/VIF Gute SOK                     
   259 Åkers IF                                     
   260 Brandval/Kongsvinger OK                      
   261 Nybro OK                                     



D43  (45)        Start: 14:30:00 

   501 Södertälje-Nykvarn OF 1                      
   502 Tullinge SK 1                                
   503 Helsingin Suunnistajat 1                     
   504 Tullinge SK 2                                
   505 Söders SOL Tyresö                            
   506 Tampereen Pyrintö                            
   507 OK Tyr 1                                     
   508 Växjö OK                                     
   509 Göteborg-Majorna OK 1                        
   510 Bredaryds SOK                                
   511 Rastivarsat                                  
   512 Göteborg-Majorna OK 2                        
   513 Paimion Rasti                                
   514 Svaide-Roma SOK                              
   515 Helsingin Suunnistajat 2                     
   516 NAIS                                         
   517 Espoon Suunta                                
   518 Nyköpings OK                                 
   519 Tjällmo-Godegårds OK                         
   520 OK Kolmården                                 
   521 Södertälje-Nykvarn OF 2                      
   522 Garphyttans IF/KFUM Örebro Ori               
   523 OK77 r.f. (Grankulla, Finland) 1             
   524 Hiisirasti                                   
   525 Boxholm-Mjölby OL                            
   526 Motala AIF OL                                
   527 OK77 r.f. (Grankulla, Finland) 2             
   528 Rotebro IS OK                                
   529 Kils OK                                      
   530 OK Roslagen                                  
   531 Eskilstuna OL                                
   532 Finspångs SOK                                
   533 Hämeenlinnan Suunnistajat                    
   534 Köping-Kolsva OK                             
   535 Lahden Suunnistajat -37/Hollol               
   536 Nydalens Skiklub                             
   537 OK Skogshjortarna                            
   538 OK Tisaren                                   
   539 OK Tyr 2                                     
   540 OK Älgen                                     
   541 Pargas IF                                    
   542 Rasti-Kurikka                                
   543 Solna OK                                     
   544 Vallentuna-Össeby OL                         
   545 Eksjö SOK                                    



H55  (54)        Start: 15:00:00 

   301 Helsingin Suunnistajat                       
   302 Suomusjärven Sisu 1                          
   303 Paimion Rasti                                
   304 Tarpian Suunta                               
   305 Boxholm-Mjölby OL                            
   306 IFK Moras OK                                 
   307 Söders SOL Tyresö                            
   308 Turun Metsänkävijät 1                        
   309 Suunta Sepot                                 
   310 Turun Suunnistajat                           
   311 Hirvensalon Heitto/Piikkiön Ke               
   312 Pihkaniskat 1                                
   313 Tullinge SK                                  
   314 SOK Viljan                                   
   315 Tjällmo-Godegårds OK 1                       
   316 Ronneby OK                                   
   317 Maarian Mahti                                
   318 Suomusjärven Sisu 2                          
   319 Turun Metsänkävijät 2                        
   320 Täby OK                                      
   321 Hiisirasti                                   
   322 Løten o-lag                                  
   323 OK Djerf                                     
   324 NAIS                                         
   325 OK Kolmården                                 
   326 OK77 r.f. (Grankulla, Finland)               
   327 Pihkaniskat 2                                
   328 OK Roxen                                     
   329 OK Södertörn                                 
   330 Gotlands Bro OK                              
   331 Sundbybergs IK                               
   332 Tjällmo-Godegårds OK 2                       
   333 OK Motala                                    
   334 Eskilstuna OL/IK Standard                    
   335 EsSu/PiTa                                    
   336 IF Hansa-Hoburg                              
   337 IFK Lidingös Skid o OK                       
   338 Indre Østfold OK                             
   339 Järfälla OK                                  
   340 Lerums SOK/IFK Göteborg                      
   341 MS Parma                                     
   342 Nyköpings OK                                 
   343 OK Orient                                    
   344 OK Tisaren                                   
   345 OK Tyr                                       
   346 Rastikarhut 1                                
   347 Rastikarhut 2                                
   348 Rastivarsat                                  
   349 Södertälje-Nykvarn OF                        
   350 Vallentuna-Össeby OL                         
   351 Vimmerby OK                                  
   352 Västerbergslagens OL                         
   353 OK Tylöskog/Almby IK                         
   354 Brandval/Kongsvinger OK                      



H43  (78)        Start: 1:00:00  

     1 Södertälje-Nykvarn OF 1                      
     2 Nydalens Skiklub 1                           
     3 OK Tyr                                       
     4 Rasti-Kurikka                                
     5 IK Hakarpspojkarna 1                         
     6 Tullinge SK 1                                
     7 OK Ravinen                                   
     8 Rastivarsat 1                                
     9 OK Kolmården                                 
    10 Kils OK                                      
    11 Täby OK                                      
    12 OK Roslagen                                  
    13 Anttolan Urheilijat/Navi/KR                  
    14 Järfälla OK                                  
    15 OK77 r.f. (Grankulla, Finland) 1             
    16 Bredaryds SOK                                
    17 OK Roxen/Tjällmo-Godegårds OK                
    18 Göteborg-Majorna OK 1                        
    19 Kalmar OK                                    
    20 Helsingin Suunnistajat                       
    21 Nyköpings OK                                 
    22 Motala AIF OL                                
    23 OK Tisaren                                   
    24 OK Denseln                                   
    25 Tullinge SK 2                                
    26 Mäntsälän Urheilijat                         
    27 OK Djerf                                     
    28 Målilla OK/Hultsfreds OK/Hjort               
    29 OK Södertörn                                 
    30 Kungälvs OK                                  
    31 Snättringe SK                                
    32 Valbo Allmänna IF/OK Ödmården/               
    33 Akilles OK                                   
    34 Nydalens Skiklub 2                           
    35 Vallentuna-Össeby OL                         
    36 Rotebro IS OK                                
    37 IK Vista/Grännabygdens OK                    
    38 Tumba-Mälarhöjden OK                         
    39 Trollhättans SOK                             
    40 Skattkärrs IF                                
    41 OK Moss                                      
    42 Boxholm-Mjölby OL                            
    43 NAIS                                         
    44 Rastivarsat 2                                
    45 Pälkäneen Luja-Lukko                         
    46 OK77 r.f. (Grankulla, Finland) 2             
    47 Hästveda OK                                  
    48 ASS Raisu Lumous 1                           
    49 ASS Raisu Lumous 2                           
    50 Østmarka OK                                  
    51 Ballerup OK/HSOK                             
    52 DELTA/keijo.kujala@luukku.com/               
    53 Finspångs SOK                                
    54 Gotlands Bro OK/Visborgs OK                  
    55 Göteborg-Majorna OK 2                        
    56 Halmstads OK                                 
    57 HJS-Vansbro OK                               
    58 Hämeenlinnan Suunnistajat                    
    59 IF Åland                                     
    60 IK Hakarpspojkarna 2                         
    61 Korsnäs IF OK                                
    62 Köping-Kolsva OK                             
    63 Nostars                                      
    64 OK Orient                                    
    65 OK Raseborg                                  
    66 OK Skogshjortarna                            
    67 OK Älgen                                     
    68 saarijärven pullistus                        
    69 Skogspojkarnas OK                            
    70 SoIK Hellas                                  
    71 Södertälje-Nykvarn OF 2                      
    72 TF Hillerød                                  
    73 Vaajakosken Terä                             
    74 Vänersborgs SK                               
    75 Väsby OK                                     
    76 Västerås SOK                                 
    77 Främmestads IK                               
    78 Eksjö SOK                                    



Senast uppdaterad: 2007-08-03, 22:04:54
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift