43-kavlen   Nordisk Budkavle '43   Loket
 
Huvudmeny
LOK
Startsida
Klubbinfo
Börja orientera
Arrangemang
Senior och junior
Internt
Ungdom
Veteranerna
Länkar
Dokumentation
Administration
Om www.lok.se
Öppet forum
Övrigt
 
 
Innehåll
Utskriftsvänlig version Utskriftsvänlig sida
43-kavlen 2008fr 2008-08-01 11:01
Startlistaskapad av OS2003 Sverige © Stephan Kraemer 2005

Startnr Lag                                       


HD60  (43)         Start: 13:15      

   201 Maarian Mahti 1                           
   202 Turun Suunnistajat 1                      
   203 Turun Suunnistajat 2                      
   204 Hämeenlinnan Suunnistajat 1               
   205 Vakka-Rasti                               
   206 Paimion Rasti 1                           
   207 Pihkaniskat 1                             
   208 Suomusjärven Sisu 1                       
   209 Maarian Mahti 2                           
   210 Ronneby OK                                
   211 Finspångs SOK 1                           
   212 Hirvensalon Heitto                        
   213 Åkers IF                                  
   214 Turun Suunnistajat 3                      
   215 Köping-Kolsva OK 1                        
   216 SOK Viljan 1                              
   217 OK Roxen 1                                
   218 OK Kolmården                              
   219 Helsingin Suunnistajat                    
   220 Pihkaniskat 2                             
   221 OK Djerf                                  
   222 Paimion Rasti 2                           
   223 OK Roxen 2                                
   224 Pihkaniskat 3                             
   225 Finspångs SOK 2                           
   226 Suomusjärven Sisu 2                       
   227 Hämeenlinnan Suunnistajat 2               
   228 OK Motala 1                               
   229 Köping-Kolsva OK 2                        
   230 Maarian Mahti 3                           
   231 Sundbybergs IK                            
   232 Björkfors GOIF/Kisa SK/OK Eken            
   233 Gotlands Bro OK                           
   234 Järfälla OK                               
   235 Karkki-Rasti                              
   236 OK Motala 2                               
   237 OK Motala 3                               
   238 OK Tyr                                    
   239 Salon Vilpas ry                           
   240 Suomusjärven Sisu 3                       
   241 SOK Viljan 2                              
   242 Svaide-Roma SOK                           
   243 Turun Metsänkävijät/Rasti-Juss            



D43  (40)          Start: 14:30      

   501 Tullinge SK 1                             
   502 Bredaryds SOK                             
   503 OK Tisaren                                
   504 OK Tyr 1                                  
   505 Tullinge SK 2                             
   506 Göteborg-Majorna OK 1                     
   507 Eksjö SOK                                 
   508 Växjö OK 1                                
   509 Finspångs SOK                             
   510 Hämeenlinnan Suunnistajat                 
   511 OK Kolmården                              
   512 OK77 r.f. (Grankulla, Finland)            
   513 OK Tyr 2                                  
   514 Svaide-Roma SOK                           
   515 Rastivarsat                               
   516 Göteborg-Majorna OK 2                     
   517 Hiisirasti                                
   518 Köping-Kolsva OK                          
   519 Nyköpings OK                              
   520 Garphyttans IF                            
   521 NAIS orienteringsklubb/Skogspo            
   522 Vallentuna-Össeby OL                      
   523 Espoon Suunta                             
   524 Motala AIF OL                             
   525 ASS Raisu Lumous                          
   526 Borgenströmin likat                       
   527 Hauhon Sisu/Lammin Säkiä                  
   528 Hirvensalon Heitto                        
   529 IK Hakarpspojkarna                        
   530 Kangasala SK                              
   531 Karkki-Rasti                              
   532 KFUM Örebro OK                            
   533 Leksands OK                               
   534 Söders SOL Tyresö                         
   535 Tjällmo-Godegårds OK                      
   536 Täby OK                                   
   537 Vimmerby OK                               
   538 Västvärmlands OK                          
   539 Växjö OK 2                                
   540 Rasti-Kurikka                             



H55  (46)          Start: 15:00      

   301 Løten o-lag                               
   302 Helsingin Suunnistajat                    
   303 Västerbergslagens OL                      
   304 Pihkaniskat                               
   305 OK Orient                                 
   306 Suomusjärven Sisu 1                       
   307 Turun Metsänkävijät 1                     
   308 Tullinge SK                               
   309 Brandval/Kongsvinger OK                   
   310 Hirvensalon Heitto                        
   311 Tjällmo-Godegårds OK                      
   312 Hiisirasti 1                              
   313 OK Djerf 1                                
   314 Nyköpings OK                              
   315 Turun Metsänkävijät 2                     
   316 Gotlands Bro OK                           
   317 MS Parma                                  
   318 Eskilstuna OL                             
   319 IFK Göteborg                              
   320 Suomusjärven Sisu 2                       
   321 Maarian Mahti                             
   322 OK Södertörn                              
   323 IFK Lidingös Skid o OK                    
   324 Paimion Rasti                             
   325 OK Kolmården                              
   326 Ankarsrums OK                             
   327 Asikkalan Raikas                          
   328 Attunda OK                                
   329 Hauhon Sisu                               
   330 Hiisirasti 2                              
   331 Hämeenlinnan Suunnistajat                 
   332 IF Åland                                  
   333 IK Hakarpspojkarna                        
   334 Kouvolan Rasti-72                         
   335 Mäntsälän Urheilijat                      
   336 NAIS orienteringsklubb                    
   337 Nastolan Terä                             
   338 OK Djerf 2                                
   339 OK Tylöskog                               
   340 Rastivarsat                               
   341 Salon Vilpas ry                           
   342 SOK Aneby                                 
   343 Svaide-Roma SOK                           
   344 Täby OK                                   
   345 Angelniemen Ankkuri                       
   346 SOK Viljan                                



H43  (75)          Start: 1:00       

     1 Nydalens Skiklub                          
     2 IK Hakarpspojkarna                        
     3 Rasti-Kurikka                             
     4 Södertälje-Nykvarn OF                     
     5 DELTA                                     
     6 Tullinge SK 1                             
     7 Göteborg-Majorna OK                       
     8 OK Tyr                                    
     9 Hämeenlinnan Suunnistajat                 
    10 Bredaryds SOK                             
    11 Järfälla OK                               
    12 OK77 r.f. (Grankulla, Finland) 1          
    13 Hillerød TF                               
    14 OK Roslagen                               
    15 Rastivarsat 1                             
    16 OK Roxen                                  
    17 Tjällmo-Godegårds OK                      
    18 Nyköpings OK                              
    19 Täby OK                                   
    20 Gotlands Bro OK/Hansa Hoburg              
    21 Västerås SOK                              
    22 Motala AIF OL                             
    23 OK Kolmården                              
    24 OK Djerf                                  
    25 OK Tisaren                                
    26 Mäntsälän Urheilijat                      
    27 Målilla OK/Hultsfreds OK/Hjort            
    28 Snättringe SK                             
    29 Eksjö SOK                                 
    30 OK Älgen                                  
    31 Boxholm-Mjölby OL                         
    32 Tumba-Mälarhöjden OK                      
    33 OK77 r.f. (Grankulla, Finland) 2          
    34 Hästveda OK                               
    35 OK Denseln/GOIF Tjalve                    
    36 ASS Raisu Lumous 1                        
    37 ASS Raisu Lumous 2                        
    38 Tullinge SK 2                             
    39 Vallentuna-Össeby OL                      
    40 Köping-Kolsva OK                          
    41 Kils OK                                   
    42 Rastivarsat 2                             
    43 Pälkäneen Luja-Lukko                      
    44 Almby IK                                  
    45 Anttolan Urheilijat/Juvan Urhe            
    46 Attunda OK                                
    47 Ballerup OK, Danmark                      
    48 Finspångs SOK                             
    49 Frölunda OL                               
    50 Hauhon Sisu                               
    51 Hyvinkaan Rasti/Lammin Säkiä/E            
    52 IF Thor                                   
    53 IFK Göteborg                              
    54 Ikaalisten Nouseva-Voima                  
    55 Jönköpings OK                             
    56 Leksands OK                               
    57 Markbygdens OK                            
    58 NAIS orienteringsklubb                    
    59 Nastolan Terä                             
    60 Pihkaniskat 1                             
    61 Pihkaniskat 2                             
    62 Ronneby OK                                
    63 Saarijärven Pullistus                     
    64 Skarpnäcks OL                             
    65 Tampereen Pyrintö                         
    66 Vimmerby OK                               
    67 Västerbergslagens OL                      
    68 Västerviks OK                             
    69 Västvärmlands OK                          
    70 Espoon Suunta                             
    71 OK Skogsfalken                            
    72 Rastiketut                                
    73 OK Hällen/OK Måsen                        
    74 SoIK Hellas                               
    75 Surahammars SOK                           



Senast uppdaterad: 2008-08-01, 12:22:12
  Utskriftsvänlig version   Sida för utskrift