Startlista
HD60 (50) Start: 13:15:00
201 Suomusjärven Sisu 1
202 Maarian Mahti 1
203 Suunta-Sepot
204 IFK Hedemora OK
205 Paimion Rasti
206 Suomusjärven Sisu 2
207 OK Klemmingen
208 OK Roxen 1
209 OK Kolmården 1
210 OK Skogshjortarna
211 Järfälla OK
212 OK Roxen 2
213 OK Kolmården 2
214 Hirvensalon Heitto
215 Vakka-Rasti
216 OK Denseln 1
217 Södertälje Nykvarn Orientering
218 Motala AIF OL
219 OK Kolmården 3
220 Skarpnäcks OL
221 OK Motala 1
222 OK Kolmården 4
223 Maarian Mahti 2
224 Haninge SOK
225 Maarian Mahti 3
226 MS-Parma 1
227 Björkfors GOIF/Kisa SK
228 Björkfors GOIF/OK Eken
229 Björkfors GOIF/OK Eken/OK Dens
230 BKOK
231 Eskilstuna OL
232 Köping-Kolsva OK 1
233 Köping-Kolsva OK 2
234 MS-Parma 2
235 OK Denseln 2
236 OK Djerf
237 OK Motala 2
238 OK Njudung
239 OK Tisaren
240 OK Tyr
241 Pihkaniskat 1
242 Pihkaniskat 2
243 Pihkaniskat 3
244 Sundbybergs IK
245 Suomusjärven Sisu 3
246 Tampereen Pyrintö
247 Täby OK
248 Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
249 OK Alferna
250 OK Roxen 3
D43 (55) Start: 15:00:00
501 Södertälje Nykvarn Orientering 1
502 Eksjö SOK
503 Tullinge SK 1
504 Espoon Suunta 1
505 Tullinge SK 2
506 Helsingin Suunnistajat 1
507 Söders SOL Tyresö
508 Almby IK
509 Växjö OK 1
510 Tampereen Pyrintö
511 Göteborg-Majorna OK 1
512 Turebergs IF
513 MS-Parma
514 Helsingin Suunnistajat 2
515 Göteborg-Majorna OK 2
516 Garphyttans IF
517 Svaide-Roma SOK
518 NAI
519 OK Kolmården
520 Espoon Suunta 2
521 Kils OK
522 OK Tyr
523 OK77 1
524 Motala AIF OL
525 Vimmerby OK
526 Göteborg-Majorna OK 3
527 Nyköpings OK
528 OK77 2
529 Paimion Rasti
530 Pihkaniskat
531 Boxholm-Mjölby OL
532 OK Roxen
533 Södertälje Nykvarn Orientering 2
534 Borgenströmin likat
535 Bredaryds SOK/OK Stigen
536 Gustavsbergs IF OK
537 Hagaby GoIF
538 Hiisirasti
539 Karkki-Rasti
540 Nydalens Skiklub 1
541 Nydalens Skiklub 2
542 OK Dacke
543 OK Roslagen
544 OK Södertörn
545 Rastivarsat
546 Rotebro IS OK
547 Skarpnäcks OL
548 Skogspojkarnas OK/Norrköpings
549 SOK Aneby
550 Tjällmo-Godegårds OK
551 Trollhättans SOK
552 Täby OK
553 FK Herkules
554 Västvärmlands OK
555 Växjö OK 2
H55 (60) Start: 15:30:00
301 IFK Moras OK
302 Turun Metsänkävijät 1
303 Helsingin Suunnistajat 1
304 Piikkiön Kehitys/RastiPiikkiö
305 Tjällmo-Godegårds OK 1
306 Tullinge SK 1
307 Pihkaniskat 1
308 Boxholm-Mjölby OL 1
309 tarpian suunta
310 Indre Østfold OK
311 IF Åland
312 OK Djerf
313 Paimion Rasti
314 Björkfors GOIF/OK Eken
315 Hirvensalon Heitto
316 Täby OK 1
317 Turun Metsänkävijät 2
318 Turun Suunnistajat
319 OK Roxen
320 OK Kolmården
321 Kouvolan Rasti-72
322 Pihkaniskat 2
323 Almby IK
324 OK77
325 Gotlands Bro OK
326 Suomusjärven Sisu 1
327 OK Tylöskog
328 Tumba-Mälarhöjden OK
329 SOK Viljan
330 Sundbybergs IK
331 Enebybergs IF
332 Maarian Mahti
333 NAI
334 Skarpnäcks OL
335 Suomusjärven Sisu 2
336 Tjällmo-Godegårds OK 2
337 Akilles OK
338 Ankarsrums OK
339 BKOK 1
340 BKOK 2
341 Boxholm-Mjölby OL 2
342 Delta
343 Helsingin Suunnistajat 2
344 Hiisirasti
345 Løten o-lag
346 Nydalens Skiklub
347 Ockelbo OK
348 OK Dacke
349 OK Motala
350 OK Skogshjortarna
351 Rastivarsat
353 Ronneby OK
354 Suunta-Sepot
355 Tjällmo-Godegårds OK 3
356 Tullinge SK 2
357 Turun Visat
358 Täby OK 2
359 Söders SOL Tyresö
360 OK Södertörn/Järla IF OK
361 IK Tjelvar/Visby IF Gute/KA 3
H43 (75) Start: 01:00:00
1 Tullinge SK 1
2 IK Hakarpspojkarna 1
3 OK Tyr 1
4 Södertälje Nykvarn Orientering
5 Navi
6 OK77 1
7 Espoon Suunta
8 Söders SOL Tyresö
9 Angelniemen Ankkuri
10 OK Roxen
11 IK Hakarpspojkarna 2
12 Helsingin Suunnistajat
13 Gotlands Bro OK
14 Motala AIF OL
15 Lillomarka o-lag
16 Göteborg-Majorna OK 1
17 Täby OK
18 Växjö OK
19 OK Kolmården
20 Kils OK
21 Trollhättans SOK
22 Vallentuna-Össeby OL
23 Malungs OK Skogsmårdarna
24 Snättringe SK
25 Tullinge SK 2
26 OK Denseln
27 Eksjö SOK
28 SOK Aneby
29 Boxholm-Mjölby OL
30 Järfälla OK
31 Göteborg-Majorna OK 2
32 OK Ravinen 1
33 OK77 2
34 Mäntsälän Urheilijat
35 NAI
36 Kungälvs OK
37 Akilles OK
38 Skarpnäcks OL
39 Rotebro IS OK
40 ASS Raisu Lumous 1
41 Hästveda OK
42 OK Kåre
43 OK Motala
44 OK Ravinen 2
45 OK Roslagen
46 Pälkäneen Lukko
47 Rastivarsat 1
48 Rastivarsat 2
49 Skattkärrs IF
50 Ärla IF
51 ASS Raisu Lumous 2
52 Bredaryds SOK
53 Eskilstuna OL
54 Hagaby GoIF
55 IFK Enskede
56 IK Vista/Grännabygdens OK
57 Joutsenon Kullervo
58 Markbygden
59 MS-Parma
60 Nydalens Skiklub 1
61 Nydalens Skiklub 2
62 OK Dacke
63 OK Djerf
64 OK Moss
65 OK Södertörn
66 OK Tisaren
67 OK Tranan
68 OK Tyr 2
69 Rasti-Kurikka
70 Sundsvalls OK
71 Tumba-Mälarhöjden OK
72 Turun Metsänkävijät
73 Valbo Allmänna IF/Ockelbo OK/O
74 Vimmerby OK
75 Kalmar OK/Västerviks OK